PL EN
 

Siedziba firmy

ul. Karola Łowińskiego 7E
31-752 Kraków

 

tel. 12 421-09-83
tel. 12 421-41-22
fax. 12 421-76-80

 

e-mail opgk@opgk.krakow.pl

www.opgk.krakow.pl

ZARZĄD

Prezes Zarządu

Robert Rachwał
tel. 12 421-09-83
e-mail robert.rachwal@opgk.krakow.pl

V-ce Prezes

Agnieszka Buczek
tel. 12 421-09-83
e-mail agnieszka.buczek@opgk.krakow.pl

 

GŁÓWNY KSIĘGOWY

Główna Księgowa
Marta Szymańska
tel. 12 421-97-64
e-mail marta.szymanska@opgk.krakow.pl

INFORMATYK

Dział Informatyki
Główny GeoInformatyk
Bogdan Ziomek
tel. 12 421-41-22 w. 366
e-mail bogdan.ziomek@opgk.krakow.pl

ADMINISTRACJA

Sekretariat
Edyta Król
tel. 12 421-09-83
e-mail edyta.krol@opgk.krakow.pl
Dział Kadr i Płac
Kierownik Działu
Ewa Palonek-Stasiaczek
tel. 12 421-41-22 w. 318
e-mail ewa.palonek@opgk.krakow.pl

 

ZAKŁADY

ZAKŁAD GEODEZJI
I FOTOGRAMETRII

Dyrektor Zakładu
Marta Skowron
tel. 12 421-10-25
e-mail marta.skowron@opgk.krakow.pl

 

ZAKŁAD POMIARÓW
REALIZACYJNYCH

Dyrektor Zakładu
Szymon Wdowski
tel. 12 422-37-04
e-mail szymon.wdowski@opgk.krakow.pl
Zastępca Dyrektora Zakładu
Beata Matysek
tel. 12 421-41-22 w. 306
e-mail beata.matysek@opgk.krakow.pl

ZAKŁAD
GEOINFORMACJI

Dyrektor Zakładu
Agata Homa
tel. 12 421-41-22 w. 382
e-mail agata.homa@opgk.krakow.pl
Zastępca Dyrektora Zakładu
Marcin Marmol
tel. 12 421-16-94
e-mail marcin.marmol@opgk.krakow.pl

INFORMACJE

Klauzula informacyjna RODO dla byłych pracowników OPGK

Szczegóły


Poszukujemy osób do pracy przy modernizacji EGiB oraz tworzeniu baz BDOT500 i GESUT

Szczegóły

CERTYFIKATY

KONTAKT

ul. Karola Łowińskiego 7E
31-752 Kraków

Tel. 12 421-09-83
Tel. 12 421-41-22
Fax. 12 421-76-80

opgk@opgk.krakow.pl